You are currently viewing Wynajęcie samochodu do ślubu

Wynajęcie samochodu do ślubu

Ślub i wesele to wydarzenie, które wymaga długich przygotowań. Wszystko musi być idealne, dopięte na ostatni guzik. Liczą się nie tylko takie kluczowe elementy, jak suknia ślubna, muzyka na weselu, czy doskonałe jedzenie.

Wybór auta na ślub

wynajem aut Warto jest zadbać także o pozornie mniej znaczące, ale jednak ważne elementy, takie jak samochód na wesele. W końcu Para Młoda musi jakoś dostać się do kościoła/urzędu stanu cywilnego, a potem do sali weselnej. Jej przyjazd powinien być wyróżniający się na tle gości. Dobrym rozwiązaniem jest wynajem samochodów w Sosnowcu. Nawet jeśli nowożeńcy mają ładne auto to wynajem innego jest dobrym rozwiązaniem. Samochód, którym codziennie jeździ się do pracy nie będzie taki odświętny, jak wynajęta limuzyna czy inne auto luksusowe. Co trzeba sprawdzić, zanim wybierze się to właściwe auto? Na pewno liczy się jego wygląd zewnętrzny. Można wybrać auto o bardziej sportowym wyglądzie, czy też auto zabytkowe, idealne do ślubu w stylu retro. Auto musi być idealnie czyste, jak również przystrojone. Stosuje się tutaj kwiaty, wstążki oraz baloniki. Mogą być one zamocowane na masce samochodu, na dachu, czy przy lusterkach. Ważne jest to, by dekoracje nie spadły podczas jazdy, ani też nie przeszkadzały w kierowaniu pojazdem.

wynajem aut Niewiele osób sprawdza czy wnętrze auta jest wystarczająco szerokie, by pomieścić suknię panny młodej. Sukienki z gorsetem i kilkoma warstwami tiulu na spódnicy są bardzo obszerne. Dlatego też samochód nie powinien być zbyt mały, inaczej panna młoda będzie miała trudności z wsiadaniem/wysiadaniem, a sukienka pogniecie się w trakcie podróży. Jeśli droga od domu młodej pary do kościoła lub sali weselnej jest bardzo długa to należy sprawdzić wyposażenie auta. W upale auto z klimatyzacją będzie na wagę złota, podobnie jak dobre ogrzewanie zimą. Przyda się także radio, żeby umilić sobie podróż, czy stanie w korku. Poza samym wyglądem auta trzeba także zastanowić się nad ofertą wypożyczalni. Wynajem samochodu do ślubu to opcja zazwyczaj nieco droższa, niż standardowy wynajem auta. Podpisując umowę z wypożyczalnią należy zawrócić uwagę na termin odbioru i odstawienia auta. Najlepiej by było, by auto było wypożyczone na dwa dni w korzystnej cenie. W dniu wesela się je odbiera, czy też kierowca z wypożyczalni je podstawia, a potem do wypożyczalni oddaje je się po południu następnego dnia.

W umowie powinno być także wyszczególnione jaka jest ostateczna cena za samo auto luksusowe i opcje dodatkowe, takie jak zatrudnienie kierowcy, czy ozdobienie samochodu.