You are currently viewing Nowoczesne rejestratory samochodowe

Nowoczesne rejestratory samochodowe

Nowoczesne rejestratory samochodowe to urządzenia naprawdę przydatne. Wszyscy uczestnicy ruchu drogowego powinni bowiem zawsze zachowywać ostrożność i przestrzegać zasad, jednakże wiadomo, że nie zawsze tak jest.

Rejestratory z dobrym oprogramowaniem

rejestratory samochodoweCzasami my jedziemy całkowicie bezpiecznie i zgodnie z przepisami, tymczasem inny kierowca zupełnie ignoruje pewne kwestie, przez co dochodzi do wypadku, często groźnego w skutkach. Oczywiście w sytuacji, gdy trzeba czekać na policję, która wypisze mandat oraz wystawi punkty karne, najczęściej nie ma winowajcy. Nikt nie chce się przyznać, być może nawet drugi kierowca będzie próbował zrzucić winę na nas, mimo iż my nic takiego nie zrobiliśmy. Aby zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami warto posiadać właśnie dobry rejestrator samochodowy, który pozwoli nagrywać to, co dzieje się na drodze. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w kamery, które dają obraz o naprawdę dobrej jakości – w HD. Dzięki temu możemy nawet odczytać numery z tablic rejestracyjnych, nie ma żadnych kłopotów z widocznością. Jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu poczujemy się bezpieczniej na drodze. Jakie rejestratory samochodowe oferują nam zatem renomowanie producenci?

rejestratory samochodoweSą to obecnie urządzenia wielofunkcyjne, które nie tylko pozwalają na nagrywanie zdarzeń na drodze, ale pełnią także funkcję kamery cofania, nawigacji GPS oraz radia. Mają także wbudowane Wi-Fi. Jak widać, taka wielofunkcyjność ma wiele zalet – przede wszystkim nie musimy kupować kilku urządzeń, bo w jednym niewielkim mieści się to wszystko, co jest przydatne w samochodzie. W dodatku nowoczesne rejestratory samochodowe są oprogramowane za pomocą systemu Android, co sprawia, że możemy wgrać także aplikacje, które będą przydatne podczas jazdy samochodem – takie, jakich akurat potrzebujemy. Możliwości jest naprawdę wiele. Warto wspomnieć także o wbudowanym bluetooth, który może nam posłużyć jako zestaw głośnomówiący. Dzięki temu będziemy mogli nawiązywać połączenia telefoniczne bez konieczności przykładania telefonu do ucha. Zalet, jakie mają rejestratory pochodzące od renomowanych producentów, jest naprawdę wiele. Warto powiedzieć jeszcze o szerokim kącie widzenia, który wynosi 160 stopni, co umożliwia uzyskanie widoku panoramicznego. Bez wątpienia korzyści, jakie niesie ze sobą zakup nowoczesnego rejestratora samochodowego, są niezmierne.

Przede wszystkim na przód wychodzi tutaj wielofunkcyjność, która sprawia, że w jednym urządzeniu mamy ich tak naprawdę kilka. Jest to duża oszczędność, dlatego warto pomyśleć o zakupie właśnie takiego rejestratora.