You are currently viewing Najlepsze kosmetyki ADBL przeznaczone do pielęgnacji samochodów

Najlepsze kosmetyki ADBL przeznaczone do pielęgnacji samochodów

Renomowana, ceniona na rynku marka ADBL specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości preparatów kosmetycznych do aut, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty te są ponadto bardzo łatwo dostępne, o ich popularności świadczy niewątpliwie fakt, iż sprzedaje je dziś większość dobrze zaopatrzonych sklepów z artykułami samochodowymi.

Kosmetyki ADBL są atrakcyjne

kosmetyki adblJakie konkretne kosmetyki firmy ADBL najlepiej zadbają o nasze auto? W pierwszej kolejności należy wymienić niezwykle skuteczny preparat usuwający owady. Odbijające się o szyby oraz karoserie insekty bardzo ciężko jest czasami usunąć, zaschnięte plamy mogą jednak niszczyć i uszkadzać delikatną powierzchnię lakieru. Dlatego też tak ważne jest regularne usuwanie szczątek owadów, w czym pomoże nam niewątpliwie wyżej wymieniony preparat rozpuszczający nawet najtwardsze pancerzyki owadów. Warto również wspomnieć o tym, że najlepsze kosmetyki ADBL posiadają często atrakcyjne, perfumowane zapachy, które przez pewien czas utrzymują się w naszym aucie. Idealnym przykładem jest chociażby pianka czyszcząca o konsystencji bitej śmietany, która występuje w różnych wersjach zapachowych (np. cherry ice lub jelly bean). Sporą popularnością cieszy się również preparat do czyszczenia podsufitki oraz odświeżania tapicerki i dywaników , która nie wypłukuje koloru oraz nie powoduje powstawania zacieków.

kosmetyki adblKolejną cechą produktów ADBL, które wyróżniają je na tle konkurencji jest ich wielofunkcyjność – jednym produktem czyszczącym możemy usunąć brud zarówno z tapicerek, jak i dywaników, co automatycznie pozwala nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ciekawym produktem są również perfumy samochodowe, które rozpyla się na dywanikach aut. Produkty te znajdują się w estetycznym, szklanym flakoniku, który do złudzenia przypomina opakowanie drogich perfum dla ludzi. Warto przy tym podkreślić, że podczas tworzenia kompozycji zapachowych firma ADBL prowadziła testy sensoryczne na grupie blisko 1000 osób, które pomogły w wyborze najlepszych wariantów zapachowych. Wszystkie wyżej przytoczone produkty sprawdzą się idealnie jako prezent. Większość z nas posiada bowiem auta, niestandardowe produkty pielęgnacyjne o pięknym, niedrażniącym zapachu, z całą pewnością sprawdzą się przy pielęgnacji samochodów.

Warto również podkreślić, że większość skoncentrowanych, płynnych produktów cenionej marki przeznaczona jest do rozcieńczania w wodzie. Preparaty te są więc bardzo wydajne – pięciolitrowe pojemności płynów myjących wystarczą nam na długo.