You are currently viewing Luksusowe samochody a relacje biznesowe

Luksusowe samochody a relacje biznesowe

Do udziału w ważnych spotkaniach biznesowych powinniśmy zawsze odpowiednio się przygotować. Aby zadbać o dobre wrażenie, nie wolno pominąć żadnej kwestii. To, jak się prezentujemy, to nie tylko nasz sposób bycia, kultura osobista oraz wygląd zewnętrzny, ale istotne jest także to, jakim pojazdem przyjeżdżamy na spotkanie.

Wynajem samochodów w Warszawie – możliwości

Wydamy się kontrahentowi bardziej pewni i godni zaufania, jeżeli dojedziemy na spotkanie czystym, luksusowym pojazdem. Jeśli nasza firma nie posiada wysokiej klasy aut służbowych, wówczas dobre rozwiązanie może stanowić wynajem luksusowych samochodów w Warszawie. Dzięki temu, po wpłaceniu kaucji, możemy przez określony czas – od jednej doby do kilkunastu dni – korzystać z wybranego przez nas pojazdu. Nie musimy martwić się o jego wygląd zewnętrzny i stan techniczny. Pojazdy, które znajdują się we flocie samochodowej każdej wypożyczalni, odznaczają się zawsze wyglądem, który nie pozwala odróżnić aut od tych znajdujących się na ekspozycji w salonie samochodowym. Również stan techniczny zawsze jest dobry – tylko w pełni sprawne auta mogą zostać wypożyczone. Właściciele wypożyczalni zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nigdy nie wiedzą, komu wypożyczają auto.

wynajem luksusowych samochodówPrawo jazdy i dowód osobisty przecież nie zapewnią im, że dana osoba odznacza się ostrożnością podczas jazdy i nie uszkodzi samochodu, dlatego też regulaminy wypożyczalni jasno określają zasady dotyczące wynajmu. Podstawą jest oczywiście uiszczenie kaucji zwrotnej – ma to być zabezpieczenie właścicieli przed utratą pojazdu. Kaucja nie zostanie zwrócona w sytuacji, gdy samochód został skradziony. Jeżeli zostanie on jedynie uszkodzony – wówczas wypożyczalnie zastrzegają sobie prawo do zmniejszenia kaucji o kwotę równą kwocie dobowej wynajmu pomnożonej przez ilość dni, kiedy auto będzie znajdowało się w warsztacie. Pomniejszenie kaucji czeka nas także w sytuacji, gdy zgubimy klucze od pojazdu. Z pewnością takie zabezpieczenie się wypożyczalni od strony finansowej sprawia, że użytkownicy ostrożniej podchodzą do korzystania z wynajmowanego samochodu i chcą zawsze oddać go w jak najlepszym stanie.

Udogodnienia, jakie posiadają samochody – na przykład systemy kontroli trakcji czy czujniki parkowania, sprawiają, że nie jest czymś trudnym zachowanie bezpieczeństwa jazdy. Jeżeli jednak boimy się, że moglibyśmy uszkodzić wynajmowany samochód, zawsze możemy pomyśleć o wynajmie wraz z kierowcą, który wówczas przejmuje wszelką odpowiedzialność za to, co dzieje się z wynajmowanym samochodem na drodze.