You are currently viewing Kto może okleić pojazd grafiką?

Kto może okleić pojazd grafiką?

W Polsce zarejestrowanych jest około 25 milionów samochodów, z których duża część każdego dnia wyjeżdża na ulice miast. Spory ruch generują również środki komunikacji publicznej. W samej stolicy w 2019 roku z usług przewoźników kursujących po mieście skorzystało ponad 1,2 miliarda osób. Większość z nich korzystała z autobusów, a co piąty z metra.

Oklejanie aut grafikami

oklejanie samochodówTakie natężenie ruchu sprawiło, że agencje reklamowe bardzo chętnie wybierają tego typu transport jako sposób na wypromowanie biznesu. Jedną z popularnych metod jest oklejenie pojazdu różnokolorowymi grafikami. Umieszczenie jakiejkolwiek reklamy na zewnątrz sprawi, że rocznie nawet kilkaset milionów osób jest w stanie ją zauważyć. Gwarancją jest, że przynajmniej część z nich odezwie się pod wskazany numer telefonu lub wyszuka firmę w internecie. Jednak aby reklama przykuwała uwagę osób zainteresowanych, powinna zostać właściwie wykonana. Niesamowity efekt daje oklejanie samochodów grafikami i naklejkami – mogą one zdobić cały samochód, jak i wyłącznie informować potencjalnych klientów o świadczonych usługach, nazwie firmy bądź numerze telefonu zapisanym na niewielkiej naklejce.

oklejanie samochodówPrzedsiębiorstw zajmujących się oklejaniem aut jest w Polsce dosyć sporo, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w praktyczny sposób wspomóc rozwój swojego biznesu. Wykorzystując samochód do poruszania się – dojazdu do pracy, na zakupy lub urlop, można dodatkowo wypromować firmę. Przedsiębiorstwa oklejające auta otwierają przed swoimi klientami spore możliwości. Zazwyczaj eksperci pomagają w doborze najodpowiedniejszych wzorów dla chociażby firm gastronomicznych, biur rachunkowych, firm budowlanych czy każdego innego przedsiębiorstwa. Niezwykle wyglądająca grafika nanoszona jest na pojazd w sposób trwały, dlatego nawet podczas częstego mycia samochodu, naklejki nie zostaną uszkodzone. Firmy zajmujące się dowozem żywności, przewozem osób bądź towarów, warto, aby skorzystały z opcji oklejania aut, aby szybko można było rozpoznać świadczone przez nich usługi. Do warsztatów specjalizujących się w nanoszeniu naklejek nie tylko zgłaszają się właściciele samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych.

Oprócz autobusów, tramwajów i busów, okleja się również motory, quady, łodzie oraz maszyny budowlane. Są różne metody oklejania aut, a cena świadczonych usług zależna jest od zapotrzebowania klienta. Poniesione koszta ustala się na podstawie typu i wielkości grafiki, a także udziału firmy w tworzeniu najodpowiedniejszego projektu dla klienta.