Co można przewozić przyczepką?

Przyczepka samochodowa to bardzo przydatna rzecz. Wystarczy ją zamontować na haku samochodowym i od razu zyskuje się dodatkową powierzchnię ładowną do transportu. Przyczepki mogą mieć różne wielkości i kształty, dzięki czemu spokojnie można nimi przewozić bardzo różne rzeczy, zarówno na użytek prywatny, jak i firmowy. Są także opcje specjalistyczne, używane sporadycznie np. przyczepki na łodzie, jak również opcje dedykowane takie jak przyczepki rolnicze.

Błotniki odgrywają ważną rolę

błotniki do przyczepkiTaką przyczepką można wozić paszę dla zwierząt, zbiory warzyw i owoców, ziemię, czy piasek, jak również worki z ziarnem. Ważne są tutaj światła do przyczepki rolniczej, żeby sprzęt był dobrze widoczny na polu, jak również to, by taka przyczepka miała opcję wywrotki oraz otwieranej tylnej klapy, co ułatwia rozładunek towaru. Przyczepką można wozić także materiały budowlane oraz ogrodnicze. Dobra przyczepka jest bardzo stabilna i posiada mocną podstawę, dzięki czemu nadaje się do przewożenia bloczków betonowych, worków z cementem, kamieni do ogrodów, a nawet roślin ogrodowych. Przyczepka z plandeką jest wtedy dobrym rozwiązaniem, szczególnie w okresie deszczowym, kiedy to taki cement mógłby zamoknąć. I tutaj przydadzą się również metalowe błotniki do przyczepki. Przyczepka jest także idealna do przewożenia mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

błotniki do przyczepkiTransport oferowany przez sklepy meblowe często jest bardzo kosztowny, szczególnie jeśli mieszka się na obrzeżach miasta. Wynajem przyczepki i samodzielny transport jest czasem o wiele bardziej korzystny. W dodatku przyczepka wyposażona w otwieraną tylną klapkę umożliwi zsunięcie ładunku i chwycenie go do przeniesienia ręcznego. Przyczepka samochodowa to także dobra opcja na wakacje. Wiele samochodów ma mało pojemny bagażnik, a na długi wyjazd potrzebnych jest wiele rzeczy. Nawet rodzina z dwójką dzieci może mieć problem ze spakowaniem się, bo nie da się niczego wstawić pod siedzeniami. Przyczepka sprawi, że wszystkie walizki zmieszczą się bez problemu, a do tego można wrzucić sprzęt wodny, taki jak deski do pływania, dmuchane kółka, materace i inne. Z opcji wyposażenia przyczepki samochodowej można skorzystać również podczas przeprowadzki biur, gdzie głównie wozi się dokumenty, czy też do przewozu drobiazgów przy przeprowadzce domu.

Wtedy meble ładuje się do dużego, ciężarowego samochodu, jednak wszystko co było w szafach i na regałach (ubrania, naczynia, sprzęty kuchenne, wyposażenie łazienek itp.) trzeba już przewozić osobno. Kartony często nie dają się wcisnąć do dostawczaka, a osobowe auto nie pomieści całości, więc przyczepka jest dobrym wyborem.