You are currently viewing Auto detailing dla wymagających klientów

Auto detailing dla wymagających klientów

Większość właścicieli samochodów w jakiś sposób o nie dba, bo chce by służyły im jak najdłużej i jak najlepiej. Niestety, ta dbałość często dotyczy tylko samej mechaniki auta. Wymieniane są części, opony, wycieraczki, bo bez tego auto by nie mogło jeździć lub podróżowanie nie byłoby bezpieczne.

Profesjonalny auto detailing

auto detailingO wygląd auta dba się mniej i często ogranicza się do to pospiesznego opłukania i zmycia powierzchniowego brudu na samoobsługowej myjce lub co gorsza na przejazd do myjni automatycznej, która zostawia mikrouszkodzenia na lakierze (choć sama opcja jest wygodna i niedroga). Brudny samochód nie tylko nie wygląda dobrze, ale też niszczy się jego karoseria. Drobinki soli drogowej, czy piasku także powodują uszkodzenia lakieru, karoseria się rysuje, lakier matowieje. Jak można temu zapobiec? Dla najbardziej wymagających klientów, dla których wygląd auta jest bardzo ważny odpowiednią opcją jest wyłącznie auto detailing w Gdańsku, Warszawie, czy Krakowie. To opcja kompleksowego i bardzo dokładnego czyszczenia auta zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Używa się do tego specjalnych urządzeń, takich jak polerka, jak również profesjonalnych kosmetyków samochodowych. W ten sposób można usunąć nawet stare zabrudzenia, odnowić lakier, czy tapicerkę.

auto detailingNa czym polega auto detailing? To zależy od wybranej opcji, bo są dostępne różne pakiety. Jeśli chodzi o zewnętrzną część auta to najczęściej dokładnie się je myje, następnie woskuje lub nakłada ochronną powłokę ceramiczną. Lampy są polerowanie w celu usunięcia zmatowień, natomiast na szyby nakłada się tak zwaną niewidzialną wycieraczkę, dzięki której woda z szyb spływa sama, nawet kiedy wycieraczki nie są włączone. W ten sposób nie powstają zacieki na szybach. W środku auto jest dokładnie odkurzane, kokpit myty, a tapicerka prana. W szerszych pakietach myte są także elementy układu klimatyzacji i ogrzewania, elementy plastikowe są pokrywane warstwą ochronną. Tapicerka skórzana może zostać poddana renowacji, jeśli pojawiły się na niej pęknięcia. Samo wnętrze może być ozonowane, przez co pozbywa się nieprzyjemnego zapachu, odświeża je, a także usuwa roztocza czy inne drobnoustroje.

Bez dwóch zdań auto detailing to opcja dla wymagających klientów, którzy chcą by ich samochód był zawsze zadbany i prezentował się nienagannie. Nie jest to na pewno tania opcja, ale jedyna, jeśli chcemy uzyskać niesamowite efekty. Warto zatem odłożyć nieco pieniędzy i wybrać profesjonalną, sprawdzoną opcję, która nie tylko nie zniszczy auta, ale wręcz przywróci go do stanu świetności.